Pasje

Fot. AKPA
Fot. AKPA

W tenisa ziemnego gram od wielu lat. Na początku nie sądziłem, że gra towarzyska przerodzi się w prawdziwą pasję. Przez kilka lat ćwiczyłem z trenerem, oczywiście nie chciałem być zawodowym tenisistą, ale nie chciałem też przegrywać ze swoimi kolegami.

Od kilku sezonów regularnie biorę udział w rozgrywkach tenisa ziemnego aktorów i artystów estradowych. W sezonie letnim można mnie zobaczyć na kortach m.in. w Pogorzelicy, Świnoujściu, Jaworzu czy Szczecinie.

Zachęcam wszystkich do gry! Większość z nas nie będzie Jerzym Janowiczem, albo Agnieszką Radwańską, warto jednak pobiegać trochę i spocić się na korcie, satysfakcja gwarantowana.

 

Fot. J. Lipka
Fot. J. Lipka

Nauczyłem się jeździć konno na studiach. Po szkole teatralnej moje umiejętności zostały zweryfikowane na planie francuskiego filmu „Marion du Fouete” w 1997 r. Później miałem dłuższą przerwę w jeździectwie, umiejętność ta przydała mi się jednak przy nagrywaniu „Łowców skór” w 2003 r. Na potrzeby tego filmu zostałem profesjonalnie przeszkolony przez Andrzeja Kostrzewę, od którego bardzo wiele się nauczyłem.

Teraz mogę powiedzieć, że naprawdę umiem dobrze jeździć konno, i co więcej – bardzo to lubię.